Aktuality 2016   
2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005
 • Sezóna 2015 - nahoru a dolů

  Aktuality 2015 - 15.11.2015 14:39

  BROUK - 2. místo
  VITARA - 6. místo (pouze 4 závody)
  SSANGYONG - 4. místo (pouze 4 závody)
  ŽABIČKA – nestartovala
  MAŘENA – 10. místo (pouze 1 závod)
  STUDENTI - 8. místo (pouze 1 závod)

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - 13. místo (pouze 5 závody)
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - 11. místo (pouze 6 závodů)
  HONZA - QUAD Pohár do 500 - 6. místo (pouze 2 závody)

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - 6. místo (pouze 5 závodů)

  Celkové výsledky 2015

 • OffROAD maraton Ředhošť 2015

  Aktuality 2015 - 09.11.2015 12:40

           Krásná trať, výborný úspěch Lukáše Bumbaly na čtyřkolce, opět smůla Brouka.

           Trať v Ředhošti je jedna z mých nejoblíbenějších, svým profilem sedí Broučkovi. WINGS team měl letos jen skromné zastoupení, ale my zbývající jsme si to užili.

           V motorkách jsme neměli žádné zastoupení, ve čtyřkolkách stál osamocen Lukáš a jel skvěle. Sice mu to nechtělo startovat, před startem se trápil, ale pak už to byla skvělá jízda a byla z toho bedna

           Ze všech našich aut stál na startu jen Brouček. Startoval Tonda, užíval si to a kroužil v pohodě na druhém místě. Jezdil ani ne hodinu, když se mu ale odkutálelo kolo a my museli opravovat. Po opravě jsem ho vystřídal a i mě se jezdilo v pohodě, doháněl jsem ztrátu, předjížděl všechny soupeře. I já ale jezdil ani ne hodinu, když se ozvala rána a já zůstal stát bez kardanu. Po zajetí do depa jsme přezuli na předek maxikrosy, Saša mě vystřídal a pokusil se vyskákat kopce jen na předek. Nešlo to a tak jsme skončili.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 4. místo
  VITARA - nestartovala
  SSANGYONG - nestartoval
  MAŘENA - nestartovala
  STUDENTI - nestartovali

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - nestartoval
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - 3. místo SUPER
  HONZA - QUAD Pohár do 500 - nestartoval

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - nestartoval

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Ředhošť

  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • Závody Offroadmaraton Ostrava 2015

  Aktuality 2015 - 21.10.2015 20:02

           Závody v Ostravě byly pro náš WINGS team vždycky svátek. Zorganizovat a nachystat pro všechny závodníky pěknou trať a fajn zábavu. Myslím že se to povedlo i letos.

           Ceny pro vítěze jsme začali chystat už 2 měsíce před závodama, trať jsme s Toníkem vymysleli asi před měsícem, stavět jsme ji s Wingsákama byli týden předem.

           V pátek jsme začali oslavou k 10-letům WINGS teamu. Přijeli i naši kamarádi "Rumuni" (kamarádi z expedic do Rumunska, Albánie, Ukrajiny, ...). Následovala neoficiální část večere, kdy mi Wingsáci a spousta dalších popřáli k narozeninám, čím jim všem moc děkuji. V podvečer začala Beseda o Intercontinental rally. Povídání výborně moderoval Michal Útlý, na pódiu se vystřídali naši kluci, Saša povídal o "Couvni a otočto", já o noci v poušti, svoje zážitky přidal vítěz čtyřkolek Erik, vítěz kategorie aut Vlastik Forejt, zajímavě povídal slovenský motorkář Haro007, čestným hostem byl ředitel rally Jirka Vašátko, který nám pověděl něco ze zákulisí a jako zvláštní host první účastník Dakarské rally v roce 1983 Mirek Kubíček. Večer pokračoval skvělým vystoupením černošské taneční a pěvecké skupiny a zakončili jsme ho řízným rockovým koncertem Lenky Černé s kapelou (až do 4 do rána).

           V sobotu se závodilo na nové trati. Minulé 4 závody jsme pořádali ve Vřesině, tam ale teď vede nový dálniční přivaděč a tak jsme hledali novou trať. Poskytli nám ji kluci z motokrosového klubu Hošťálkovice, kteří už 2 rokem provozují trať za chemičkou v Ostravě. Původní skoro 9-ti km trať jsme s Toníkem upravili na 4.2 km, čímž jsme ji zrychlili, rozšířili a přizpůsobili i pro auta.

           V sobotu už nepršelo, první start jsme kvůli dlouhé páteční zábavě naplánovali na později, i tak bylo spousta bláta. První startovali čtyřkolkáři, kteří i když vyházeli všechny kaluže vody, užili si toho bláta nejvíc. Na startu jsme měli Lukáše B., Štěpána a Honzu. Všichni jeli skvěle, všichni ale měli technické problémy a tak nedopadli jak by si na domácí trati přáli. Spolu s nimi postavil na trať Krupiér i svůj prototyp litrové čtyřkolky, ale jeho stroj ještě není dostavěn a také nedojel. Po nich startovali motorkáři, spolu s naším tradičním zástupce Lukášem K. jel jako host i Vojta a jel skvěle, nakonec dosáhl nejlepšího výsledku WINGS teamu.

           Auta startovali v podvečer, kdy trať už byla celkem suchá, ale zúžená vyházeným blátem. Přál jsem si postavit na start všechny Wingsácké auta, ale nevyšlo to. Trabanta se Petrovi P. nechtělo chystat, Ssanggyonga nestihl Petr K. od Dobřan stále repasovat, Žabičku nechali Kelerovci v garáži, protože vytáhli svou upravenou Mařenu.

           A tak startovali po dlouhé době naši Studenti Amatéři, Vitarka, Brouk a Mařena. Mařena se proslavila hned na začátku, protože kluci minuli start, jeli dál po trati, pak se zasekli na hrbu a celý start se musel odložit o 15 minut, než se podařilo Mařenu zastavit a postavit mimo trať. Amatérům hned na začátku nechladil motor a tak museli hned do depa, po opravě a pár kolech jim pro změnu motor začal hořet a tak pro ně závod skončil. Vitarku startoval Radek a i on musel brzy do depa, protože se prodřela brzdová trubka. Pak on a po vystřídání Saša jeli dobře, ale ztrátu už nedohnali a tak jen 3. místo. Broučka startoval Tomáš, protože má stále problémy s rukou, nemohl jet na 100% a soupeři nám ujeli. Toník se pak snažil, ale taky už soupeře nedohnal.

           I když výsledky nebyly asi takové, jak se na "domácí" trať sluší, ale myslím že všichni jsme byli spokojeni.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 4. místo
  VITARA - 3. místo SUPER
  SSANGYONG - nestartoval
  MAŘENA - 4. místo
  STUDENTI - 3. místo SUPER

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - 16. místo
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - 8. místo
  HONZA - QUAD Pohár do 500 - 3. místo SUPER

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - 10. místo
  VOJTA SEKANINA - MOTO Pohár E1 - 1. místo SUPER


  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Ostrava

  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • Závody Offroadmaraton Ostrava 2015 - pozvánka

  Aktuality 2015 - 25.09.2015 20:34

  Vážení kamarádi, závodníci a fanoušci,

  po mnoha letech hledání jsme (až nyní) našli v Ostravě opět trať, kde se dají uspořádat závody, které odpovídají tradici maratonských klání. A protože WINGS team letos slaví 10 let závodění, požádali jsme Ondru Nachtigalla, ředitele seriálu OffROAD Maraton, o dodatečné zařazení ostravského závodu do kalendáře. Předposlední díl 17. října se tak místo v Janovicích pojede v Ostravě.

  Abyste třeba nelitovali daleké cesty na konec (nebo začátek?) republiky, nachystali jsme pro vás již tradičně spoustu zajímavostí. Čekají na vás vítězné věnce, opět nové netypické poháry, tradiční tiskárny pro vítěze a jako vždy v Ostravě spousta hodnotných cen pro prvních pět v každé kategorii a památný dárek pro všechny (!) účastníky.

  A protože letos WINGS team slaví kulatých 10 let, budou závody pojaty jako Megaparty (já mám raději výraz Mecheche). V pátek 16. října se můžete těšit na povídání s fotkami i videi o „Dakaru“ – Intercontinental rally v Africe, o nádherném kontinentu i krásných černoškách. Večer vás o tom snad přesvědčí černošská striptérka. Do rána pak bude pokračovat diskotéka. Celý pátek poteče pivo zdarma a k zakousnutí pro všechny se bude nějaká ta kýta! A protože je potřeba po divoké noci uklidnit žaludek, v sobotu ráno nabídneme zdarma kávu či čaj spolu s koláčky - a pro největší „pařany“ i polévku.

  Vždy jsme se snažili v Ostravě nachystat hezké závody na pěkné trati. Pro úspěch uděláme vše stejně jako v minulých ročnících. Účastníci v letech 2008 až 2011 si jistě vzpomenou. Jednou svítilo sluníčko, jindy bylo bláto po kolena – to ovlivnit nemůžeme. Ale vždy fungoval týmový duch a závodníci spolu s diváky si odvezli jedinečné trofeje i zážitky. Trať bude rychlá, dlouhá a věříme, že i pro vás zajímavá. Spolu s týmem OffROAD Maratonu se na vás moc těšíme.

  WINGS team  Odkaz na interaktivní mapu:
  http://mapy.cz/letecka?x=18.2283920&y=49.8436900&z=17

  Mapa příjezdu do depa a odjezdu z depa.


  Tipy na ubytování:
  http://www.staracelnice.hlucin.com/
  http://www.trebovickymlyn.cz/
  http://www.penzionusipku.cz/cz/
  http://www.hotelmax-ostrava.com/
  http://www.hotelgreen.cz/

 • OffROAD maraton Drnovice 2015

  Aktuality 2015 - 20.09.2015 21:29

  Pěkná trat - divoké závody.

  V motorkách ráno jsme neměli zastoupení, Lukáš má moc bodů a vynechal závod.

  Čtyřkolky, naše tradičně silná disciplína, měla na startu Lukáše, Štěpána a po roce zase Honzu. Lukáš jel pěkně, dotahoval bednu a nakonec to bylo jen 6. místo. Štěpán začal taky dobře, ale vypadalo to, že nevydržel fyzičkou a klesnul na 9. místo. Honza měl o něco slabší konkurenci, ale převáděl skvělou jízdu, ještě po dvou a půl hodinách suverénně vedl, pak stroj začal zlobit a tak je z toho celkově jen 3. místo. Už ve čtyřkolkách začal "letecký den", když se skutáleli z kopce dva kluci, kamaráda Michala Dvořáka jsem stihl i vyfotit.

  Závod aut byl opět poznamenám spoustou závad a oprav, které se nevyhnuly ani nám. Taky pokračovali letecké chvilky, kdy se kutálel Luňák, Polaris, Valtr a skoro i KB.

  Startoval jsem já, spolujezdce mi dělal Tomáš, ani mi do toho moc nekecal, párkrát dobře poradil a byla by to fajn jízda, kdyby nám netaročil motor a pak vyvařila voda (nešla sahara). Zajeli jsme do depa, kluci dolili vodu, Tomáše vystřídal Lukáš a jelo se dál. Erik mezitím nachystal saharu (vymontoval ji z auta Lukášových rodičů) a já zajel zase do depa. Při opravě sahary se Erikovi podařil provrtat chladič a vypadalo to na konec. Nachystal jsem lepidlo, Erik s Lukášem a Ondrou to zalepili, Saša s Ladou nasedli a začali honit soupeře. A jeli skvěle, ze čtvrtého místa to vytáhli až na krásné 2. místo. Závady se nevyhnuly ani soupeřům, v depu se makalo jak servise. Při nakládání Broučka jsem si všiml, že jsme dojeli tak tak, ztratil se unašeč náboje a spodní rejdové ložisko bylo taky již málem vyšroubované.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 2. místo SUPER
  VITARA - nestartovala
  SSANGYONG - nestartoval
  ŽABIČKA - nestartovala
  STUDENTI - nestartovali

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - 9. místo
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - 6. místo
  HONZA - QUAD Pohár do 500 - 3. místo SUPER

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - nestartoval

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Drnovice

  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • OffROAD maraton Milovice 2015

  Aktuality 2015 - 30.08.2015 18:37

  Rovinatá trať ale blbě natažená, takže hrby a rolety.

  A jak byl začátek sezóny úspěšný, tak ta střední část je smolná. A konec sezóny? Uvidíme.

  V sobotu jsme jeli 10-hodinovku aut. Saša měl ve Vitarce hostující jezdce. Startoval Zdeněk, od kterého jsme Vitarku před 8 lety koupili. Ač menšího, ale korpulentnějšího vzrůstu, musel Saša vyřezat vzpěru nad hlavou, aby se tam vešel. Hned po prvním kole se ozval natržený řetěz v přídavné převodovce, po hodině už nešla 1. a 3. převodový stupeň, po 3 hodinách se protočil volant na tísícihranu na převodce. Několikrát to Saša vařil, ale stejně do cíle už nedojeli.

  Broučka startoval Toník, hned šel na první místo a když mu v druhém kole přestaly fungovat brzdy, tak musel zvolnit. Po hodině se mu vytrhly šrouby na předním kole, tak jsme půl hodiny opravovali. Střídal jsem ho na 2 místě, chvíli trvalo, než jsem se naučil jezdit bez brzd, ale docela úspěšně jsemse honil se soupeři. Pak jel Honza a po 3 kolech se změnil zvuk motoru a tak zamířil do depa. Pak už jsme nenastartovali. Všichni naši soupeři pomáhali Tondovi hledat závadu, ale po 3 hodinách a výměně všech čidel, svíček, jednotkách motor stejně nenaskočil. Nakonec jsme už podruhé rozebrali rozvody a objevili stržený klínek na hlavním rozvodovém kole z kliky. Malá drobná součástka a nás to stálo dvojnásobnou porci bodů do hodnocení. Smůla.

  V neděli jeli čtyřkolkáři a motorkáři svoje 4-hodinovky, z WINGS teamu ale stál na startu pouze Lukáš B. v čtyřkolkách. Jel slušně, ale bylo to jen 11. místo.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 4. místo
  VITARA - 4. místo
  SSANGYONG - nestartovali
  ŽABIČKA - nestartovali
  STUDENTI - nestartovali

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - nestartoval
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - 11. místo

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - nestartoval

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Milovice

  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • 24 hours OffROAD maraton Dobřany

  Aktuality 2015 - 27.06.2015 13:26

  24-hodinovku mám rád. Mají kouzelnou atmosféru.

  Vždycky platilo, že rozhodne o výsledku celé sezóny. Letos ale budu věřit, že rozhodnuto ještě není. Smůlu jsme si vybrali my s Broučkem i kluci se Samsungem (tak někteří z nás říkají malému Ssangyongu, lépe se to vyslovuje).

  A jak to tedy vypadalo?
  Vitarku jsme nechali doma, protože nás bylo málo řidičů.

  U Ssangyonga museli pro nedostatek lidí improvizovat. Před startem ještě dodělávali poslední opravy a úpravy, upevnění tlumičů, elektriku a další drobnosti. Odstartovali dobře, dlouho jeli na bednu a když se jim v noci zlomil rám a ztratili pružinu, tak museli odstoupit. Škoda, protože mají pěkně rozjetou sezónu.

  Brouček v minulých rocích Dobřany dojel na bedně i díky své spolehlivosti a tak jsme se moc těšili. Startoval Saša a Ladou, byla to jejich premiéra ve velkém autě. Moc se jim nedařilo při nasedání a pásání po seběhnutí startovního kopce a tak startovali mezi posledními. Pak jeli výborně. střídali jsme co dvě hodinky, všechno to celý den byla celkem příjemná jízda. Ztratili jsme však spoustu času, když jsme zlomili čep na přední nápravě, měli defekt, opravovali motorek stěrače a nad ránem i zlomená kost na zadní nápravě. V celkovém součtu to byla jen bramborová medaile.

  Pro zajímavost jak jsme dojeli v minulých letech:

  2015 Brouk 4, Ssangyong 6
  2014 Brouk 3, Vitara 7
  2013 Brouk 3, Vitara 2
  2012 Brouk 2, Vitara 4
  2011 Brouk 3, Vitara 3
  2010 Brouk 5, Vitara 2
  2009 Pepe 4, Vitara 7
  2008 Pepe 4, Vitara 6
  2007 Samurai 7, Vitara 10
  2006 Vitara 6
  2005 Samurai 11

  Nesmím zapomenout ani na naše čtyřkolkáře a motorkáře. Kluci taky neudělali výsledek jaký chtěli. Štěpán i Lukáš jeli na svých čtyřkolkách sice dobře, měli drobné problémy a tak pouze 9. a 17. místo.

  Lukášovi Ko. na motorce se dařilo lépe, sice i on doufal v bednu, sedmé místo i tak je pěkné a snad do konce sezóny se dočká.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 4. místo
  VITARA - nastartovala
  SSANGYONG - 6. místo
  ŽABIČKA - nestartovali
  STUDENTI - nestartovali

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - 9. místo
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - 17. místo

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - 7. místo

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Dobřany

  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • OffROAD maraton Trstěnice 2015

  Aktuality 2015 - 17.05.2015 20:31

           Úspěšné víkendy WINGS teamu pokračuje.

           Trať v Trstěnicích je tvrdá, hliněná a vždy se zde velice práší. Stejné to bylo i letos, ani si nepamatuji, zda nám tady někdy pršelo. Prostor je to veliký, pořadatel ale opět vytičil trať velice úzkou, mnohdy mezi stromy. Škoda, dalo by se to natáhnout asi lépe. Za roky, kdy se zde jezdí je trať velmi rozbitá.

           Ráno startovali čtyřkolky, na startu zastupoval pouze Lukáš Bu. Po zranění ramene se vrátil na start po půl roce a jel výborně. V první půli závodu se držel mezi prvníma, pak ho "sestřelil" soupeř, musel porovnat stroj a propadl se až na 16. místo. Škoda.

           Pak startovali motorky, kde nás zastupuje Lukáš Ko. I on jel výborně, 6. místo bylo ale pro něj zklamáním, protože ví, že má na to bojovat s nejlepšími o bednu a ta byla tentokrát daleko.

           Auta startovaly odpoledne a rozbitá úzká trať vyhovovala spíš tím menším. Svým profilem nešlo na trati využít výkon velkých aut. I to pomohlo k absolutnímu vítězství "malého" auta (do 2000ccm), našeho Ssangyonga - SUPER. Petr pořád ještě léčí rameno a tak řídil Lukša a pouze střídal spolujezdce. Auto měli skvěle nachystané, žádné problémy a tak kroužili rychle, bez chyb a hlavně bez závad. Velká gratulace.

           Ve velkých autech jsme byli pouze tři (KB, Ženeva a my), ale body se nedávají zadarmo a vyhrát jsme chtěli všichni. Po startu šel na 1. místo Tonda, KB udělali po startu jezdeckou chybu a v prvních kolech musela Ženeva několikrát na skok do depa opravovat. Tonda jel výborně na jistotu, pustil bláznivě jedoucí KB, Ženeva nestíhala. Poslední půlhodinu, kdy už jsem jezdil já se to celé začalo měnit. Ženeva už zase jela v plné síle a zajížděla nejlepší časy, já měl defekt a 2x jsem přenastavoval tlumiče a tak se přede mne dostali, šli na druhé místo a já na třetí. A když KB měla poruchu ze své bláznivé jízdy, spadli z první na poslední a pak už mě nedojeli.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 2. místo SUPER
  VITARA - nastartovala
  SSANGYONG - 1. místo SUPER
  ŽABIČKA - nestartovali
  STUDENTI - nestartovali

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - nestartoval
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - 16. místo (nehoda)

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - 6. místo


  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • OffROAD maraton Šiklův mlýn 2015

  Aktuality 2015 - 27.04.2015 21:09

           Pěkný výsledek na nepěkné trati.

           První startovali motorkáři, jim se trať asi líbila, byla pro ně dostatečně dlouhá a široká. Lukáš jel výborně, stále se zlepšuje a postaral se o pěkné 5. místo a nebýt malé chybičky, kdy při startu stál s jinou skupinou, mohl být dokonce 3.

           Čtyřkolkám asi taková trať taky stačí svou šířkou a délkou, jak byla ale rozbitá, to už se jim asi ale také nelíbilo. Lukáš B. doléčuje zranění a tak na startu byl pouze Štěpán. Po minulém výborném výsledku doufal v dobré umístění znovu, ale na rozbité trati si rozedřel ruce tak, že sotva dojel do cíle.

           Letos se jel Šikland potřetí, rok od roku je rozbitější a hlavně pro auta příliš úzký. První rok jsem tady převrátil Brouka na střechu, vloni vyhrál, letos taky, ale ani to není pro mne důvod se tady zase znova podívat. Vloni jsme vyhráli jednoznačně, letos nám k vítězství pomohla chybička jak mladých kluků Valtrových, tak KB systému. Oba udělali chybu při výjezdu dlouhého kopce v lese a díky tomu jsme je předjeli a první místo udrželi.

           Vitarka měla problém se spojkou, takže si Saša moc nepojezdil. Kluci se Ssangyongem také doufali že zopakují bednu. Měli trochu smůly s tlumičem, pak se světly a když měli problémy i soupeři, tak jim zase chybělo trochu toho štěstí. Stačilo aby závod byl kolo delší a mohli tu bednu mít.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 1. místo SUPER
  VITARA - 6. místo
  SSANGYONG - 4. místo
  ŽABIČKA - nestartovali
  STUDENTI - nestartovali

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - 14. místo
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - nestartoval

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - 5. místo SUPER

  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • OffROAD maraton Šternberk 2015

  Aktuality 2015 - 29.03.2015 10:20

           Skvělý vstup do nové sezóny!

           Brzy ráno začínali čtyřkolkáři, Adam asi jezdit nebude, Lukáš B. má zlomenou klíční kost., Honza přestoupil do kategorie aut a jezdí už rok Vitarou a tak jediný na startu byl Štěpán. Jel výborně, myslím že překvapil i sám sebe a teprve v cíli mu kluci řekli, že dojel na bedně.

           Po čtyřkolkářích nastoupili motorky, kde sme měli také svého zástupce Lukáše K. a i on zajel dobře. Letos se sešlo ve Šternberku rekordních 154 motorkářů (88 čtyřkolkářů) a tak jeho 7. místo v kategorii je skvělý úspěch.

           V kategorii aut jsme měli na startu 3 auta - Broučka(Auta nad 2000ccm) Vitarku a nově i Ssangyong (oba Auta do 2000ccm), kterého pořídil a připravil Petr a Láďa (vloni jeli pár závodů s půjčeným Trabíkem). Trať byla hodně bahnitá, místy hluboké koleje, což by vyhovovalo velkým silným autům, ale hodně namotaná mezi stromy a se spoustou vraceček, co zase lépe sedí malým autům. Broučka jsem startoval já s Pavluš, moji soupeři ve "velkých" zůstali někde vzádu, chvíli jsem se honil s "malým" Jimmy, kterého řídili kluci z bývalého malého KB. Pak už jsem jezdil jen sám v čele, vystřídal mě Toník a Marcelkou a dotáhli to co cíle na prvním místě ve "Velkých" i absolutně. Vitarku startoval Honza, střídal Saša s Ladou a oba měli problémy s řemeny a díky tomu s chlazením. Dlouho několikrát opravovali, ale stačilo to na pěkné 3. místo. Úspěšnější start měl Korejec, kde se střídali za volantem Laďa, Mirďa a Lukáš Kroupovi (Petr Kroupa je po operaci ramene a tak jen šéfoval). Měli smůlu, když utrhli tlumič a nemohli jet naplno, ale 2. místo bylo naprosto skvělé.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 1. místo SUPER
  VITARA - 3. místo
  SSANGYONG - 2. místo
  ŽABIČKA - nestartovali
  STUDENTI - nestartovali

  ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - 3. místo SUPER
  LUKÁŠ Bu. - QUAD Pohár SP - nestartoval

  LUKÁŠ Ko. - MOTO Pohár E1 - 7. místo

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Šternberk

  Fotky ze závodu - Fotogalerie

 • Intercontinental Rally 2015

  Aktuality 2015 - 07.12.2014 17:36

  INTERCONTINENTAL RALLY 2015


     


  ICR2013 - Bylo to těžké, ale krásné.
  ICR2014 - Bylo to těžké, ale dopadlo to skvěle.
  ICR2015 - Bylo to těžké, ale vyhráli jsme.

  Startovní čísla:
  240 WINGS Quad - CanAm - Erik
  250 WINGS Offroadmaraton - Hilux - Ondra, Robert
  251 WINGS RaceCar 1 - LC70 - Pavel, Ivoš
  252 WINGS RaceCar 2 - Patrol - Tomáš, Honza
  S12 SERVICE Car 1 - Patrol - Luděk, Pepa
  S14 SERVICE Car 2 - LC80   - Tonda, Radek, Emil
  S17 SERVICE Car 3 - Patrol - Michael, Jiří

  Výsledky:
  1. místo - QUAD Erik
  2. místo - týmová soutěž
                  (bodoval Lukáš Černý, WINGS-Patrol, WINGS-LC70)
  3. místo - CAR Patrol Tomáš+Honza
  4. místo - CAR LC70 Pavel+Ivo

           Sledovat jste nás mohli během závodu a cestovat s námi on-line Afrikou opět na Google mapě pomocí ONI systemu. Dnes si tam můžete zpětně najít, jak jsme jeli.

  Přihlášení: ONIsystem - DAKAR - WINGS team
  Návod:      Návod na obsluhu ONIsystem

  Fotky - příprava+závod IR 2015

  Deník - závod

  Videa - závod


  Oficiální web závodů www.intercontinentalrally.com


  Sledujte nás také na facebooku
  WINGS Team Offroad Intercontinental RallyKalendář:

Srpen 2022
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 
[Všechny závody][Velký kalendář]

Náhodná fotkaPřihlásit se

Created by Bonfire - 2006. Powered by LDU 802