Aktuality 2016   
2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005
 • Úspěšný rok pro WINGS team

  Aktuality 2011 - 17.11.2011 19:01

  II. VÍCEMISTR - Auta do 2000ccm
  Saša, Pavel, Radek, Lada, Pavlína, Jana, Honza, Adam

  II. VÍCEMISTR - Auta nad 2000ccm
  Tomáš, Jaromír, Zdeněk, Toník, Erik, Honza

  VÍCEMISTR - QUAD Pohár 300ccm
  Adam

  II. VÍCEMISTR - QUAD Pohár 300ccm
  Honza


  Celkové výsledky (8 závodů)
        BROUK - 3. místo (12 účastníků)
        VITARA - 3. místo (11 účastníků)
        TRABÍK - 10. místo (11 účastníků)
        LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 11. místo (32 účastníků)
        MIREK - QUAD MISTR vet. - 8.místo (16 účastníků)
        PAVEL - QUAD MISTR vet. - 8. místo (16 účastníků)
        ADAM - QUAD POHÁR 300 - 2. místo (18 účastníků)
        HONZA - QUAD POHÁR 300 - 3. místo (18 účastníků)
        ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - 5. místo (13 účastníků)
        ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 4. místo (13 účastníků)

  Podrobné výsledky jednotlivých jezdců jsou na VÝSLEDKY 2011

 • Offroad maraton Milovice

  Aktuality 2011 - 17.11.2011 19:00

        Velký den Adama - skvělá jízda, žádné technické problémy a rozlučka ze starou čtyřkolkou - skvělé završení sezóny 1. místem. Uskákaná trať byla náročná na fyzičku, Adam dokázal, že letošní jeho 2. celkové místo není náhodné. Gratuluji. Výborně jel i Štěpán, ale znovu se mu přehřála čtyřkolka a tak nemohl předvést své umění. Honza už startoval jen pro body, nefunkční tlumiče neumožňovaly bojovat o bednu.

       V obou kategiriích aut ještě nebylo rozhodnuito, jak Brouček tak Vitara mohla být celkově čtvrtá nebo při ideálních podmínkách druhá. Takže v Milovicích bylo ještě o co bojovat.

        Brouček s novými tlumiči jel výborně, na celkově druhé místo by musel porazit KB team, ten ale jel dnes skvěle a Brouček takl bojoval už jen o celkové třetí místo. Že má na víc dokázal alespoň skvělým 2. místem v Milovocích. Gratuluji.

        Vitara by musela výrazně (alerspoň o 3 místa) porazit Crazy team, aby mohla pomýšlet na celkové 2. místo. Porazit se je podařilo, ale pouze o 2. místa, musela však tvrdě bojovat i s čtvrtými Šadovými, aby je celkově nepřeskočili a tak nebylo rozhodnuto až do posledního kola. V posledním kole Saša skvěle předjel Magmu a tak potvrdil naše výborné celkové 3. méísto.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 2. místo - ! SUPER !
  VITARA - 3. místo
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - nestartoval
  MIREK - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 4. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 1. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - 3. místo
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ST - 6. místo

  Fotky ve fotogalerii

  Podrobnosti OffROAD Milovice 2011

 • OffROAD maraton Janovice

  Aktuality 2011 - 23.10.2011 14:49

           Velký den Broučka - Jarda se Zdeňkem a Tomáš s Erikem předvedli skvělou jízdu a přotože auto nachystané Toníkem nemělo žádné potíže, porazil Brouček všechny soupeře. Gratuluji. Nestačí být jen nejlepší, ale je třeba mít i trochu štěstí a to Brouček měl - benzín došel kousek za cílem, spojkovému přítlačáku dal někdo svou jízdou tak zabrat, že z něho udělal misku, motor napůl vytržený s úchytů naštěstí nevyběhl, ....

           Janovice je jezdily už v minulosti, pro nás to byla nová trať, ale líbila se nám.

           První startovali čtyřkolkáři, a bojovali skvěle. Adam se stále zlepšuje a opět potvrdil své kvality 2. místem. Honza jel taky dobře, ale měl opět problémy, tentokrát s elektrikou a tak musel předčasně skončit. Štěpán měl smůlu (2x defekt) a tak jeho boj stačil jen na 4.místo.

           Odpoledne startovali auta. Spousta aut měla problémy, nevyhnuly se i nejlepším, ale náš Brouček jel skvěle a vyhrál. Vitarka jela taky dobře, po hodině jsme však museli měnit poloosu a pak dohánět ztrátu. Skvělou jízdou Radka s Janou a Saši a Ladou se podařilo ze 7. místa po opravě dojet na slušném 4. místě.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 1. místo - ! SUPER !
  VITARA - 4. místo
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - nestartoval
  MIREK - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 6. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 2. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - 4. místo
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ST - 7. místo

  Fotky ve fotogalerii

  Podrobnosti OffROAD Janovice 2011

 • Čtyřkolkář Štěpán

  Aktuality 2011 - 01.10.2011 15:06

  Pěkný článek o Štěpánovi na webu www.quadmania.cz

 • WINGS OffROAD Maraton Ostrava 2011

  Aktuality 2011 - 01.09.2011 17:54       Svátek pro WINGS team - pořádání závodů v Ostravě pod naší patronací, se myslím povedl a letos nám přálo i počasí.

       Letos nám daly zabrat dvě věci - výroba pohárů pro vítěze motorek a čtyřkolek a hlavně příprava tratě. Výrobu pohárů (svařování oček řetězu) si vzal na starost Toník a myslím že se mu povedly, děkuji. Trať to byla hrůza. Areál je totálně zničený. Policie, která ho letos sama pronajímá se o něj nestará a ani ji nezajíma, v jakém stavu zůstává po závodech. Půjčili jsme si s Toníkem bagr a 2 dny ji dávali trochu dohromady, pak tam p. Mura navezl dalších 30 Tater suti a trialisté vykopali několik hlubokých jam, takže jsme museli znova upravovat trať. Taky přístup do depa Moto a Quad byl totálně zničený a tak jsme ho museli s klukama z týmu ručně opět upravit.

       Trať pro motorky a čtyřkolky se podařilo vykolíkovat celkem dobře, myslím že vyhovovala, ale auta si moc neužily, areál je malý a není kde pořádnou trať natáhnout.

       Ráno odstartovaly motorky, sice se dost prášilo, ale obešlo se to bez nehod a zranění.

       Dopolene odstartovaly do prachového dýmu čtyřkolky, kde perfektně jel Erik, něž ho sundal Can-am. Dobře jel i Honza, než ho zaseklý plyn katapultoval do křoví a tak to bylo jen 4.místo. Toho využil Štěpán a proklouzl na super 2. místo. Adam, letos jezdí dobře, ale ze své Yamahy víc asi nevymáčkne, takže nakonec 5. místo. Krupiér doma rekonstruuje barák pro budoucí miminko a tak mu chyběla fyzička. Skvěle zajel náš veterán Mirek a bylo to jeho nejlepší umístění.

       Vitarka v Ostravě ještě nedojela, takže jsme se moc těšili. Odstartoval Radek, jel skvěle, ale střelila mu trubka serva a musel do depa. Střídal ho Saša a skvěle doháněl vedoucího Lubana. Postupně auto ztrácelo na výkonu a tak taky musel do depa. Blbá závada - upadlý drát u alternátoru. Nakonec ale skvělé 2. místo.

       Broučka staroval Tomáš, ale protože se zanášela sahara, musel do depa vyfoukat prach. Podobně i střídající Zdeněk. Kluci výborně proháněly KB-čko, ale hodinu před koncem odešla spojka a tak to nakonec bylo "jen" 3. místo.

       Trabík sice své loňské 4. místo neobhájil, protože i jemu odešla spojka, ale jel dobře a opět byl velkou atrakcí pro diváky.

       Jak projelo poslední auto cílem začal nádherný ohňostroj a zakončil tak krásný sportovní den.

  Pavel

  Výsledky:
  BROUK - 3. místo - SUPER
  VITARA - 2. místo - SUPER
  TRABÍK - 6. místo
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 8. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 4. místo
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 4. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 5. místo
  ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - 2. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ST - 4. místo

  Fotky ve fotogalerii

  Podrobnosti WINGS OffROAD Ostrava 2011

  Pěkný článek o Štěpánovi na webu www.quadmania.cz

 • OffROAD Maraton Ústí nad Labem

  Aktuality 2011 - 01.09.2011 17:20

       V loni byla trať v Ústí byla velice příjemným překvapením a tak jsme se moc tešili i letos. Letos se jelo naopak, Šrajer přidal pár zatáček, mě se to docela líbilo, naší Vitarce to vyhovovalo.

       Auta čekalo v sobotu 12 hodin. Start byl v pohodě, sluníčko, Brouk i Vitarka bojovali a po pár kolech bojavali na špici. Brok si stejně jako na 24-hodinovce zopakoval závadu, kterou asi nikdo jiný nikdy neměl - utržené sedadlo řidiče. Muselo se opravovat a i přes skvělou jízdu Tomáše, Jardy a Toníka to stačilo "jen" na 3. místo.

       Já startoval Vitarku a po hodině jsem se probojoval do čela, trať mi vyhovovala, ale v posledním kole před střídáním se mí vysypaly zuby diferáku a tak se opravovalo. Podařilo se za rekordních 50 minut, ale po nalévání oleje se uvolnila matice uzávěru a spadla do diferáku. Vytáhnout nešla, museli jsme rozřezat benzo, nabodovat matici, zavařit benžo a ze ztrátou 2 hodin zpět na trať. Odpoledne začalo pršet, tím se zmenšila technická převaha soupeřů a Saša i Radek dokazovali, že to máme v rukách líp než soupeři. Problémy a penalizace soupúeřů nám pomohly snížit ztrátu z 13 pouze na
  3 kola, ale na víc jak 4. místo to nestačilo.

       V neděli jeli čtyřkolky dlouhé 4 hodiny. Dobře odstartoval Erik, který už ve druhém kole vedl, ale stejně jako ve všech ostatních letošních závodech odstoupil. Honza jel svůj nejlepší závod v životě, po startu šel do čela a pak už si s ostatníma jen hrál. Po 3,5hodinách se mu zlomila zadní poloosa a byl konec. Dobře jel i Adam, jehož čtyřkolce chybějí koně a tak nemůže plně ukázat co v něm je, dojel na krásném 2. místě. Honza měl náskok několika kol na většinu soupeřů a tak i když nejel poslední půl hodinu, stačilo mu to na 3.místo. Tak snad příště v Ostravě.

  Výsledky:
  BROUK - 3. místo - SUPER
  VITARA - 4. místo
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - nestartoval
  MIREK - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 3. místo - SUPER
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 2. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - nestartoval

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Ústí

  Pár fotek ve Fotogalerii

 • Offroadové ježdění na Ukrajině

  Aktuality 2011 - 19.06.2011 15:32

       WINGS team zavítal prostřednictvím Tomáše, Jaromíra a Pavla na Ukrajinu. Spolu s dalšími kamarády potrápili auta při extrémním ježdění v lesích, poloninách, potocích a loukách.

  Další podrobnosti Ukrajina 2011

  Pár fotek ve Fotogalerii

 • OffROAD maraton Bruntál

  Aktuality 2011 - 19.06.2011 13:35

         Bruntál byl pro nás "nová trať", prý se tady v minulosti už jelo, my jsme zde však byli poprvé. Trať byla natažena na louce a v lese, bez velkých výjezdů a sjezdů. Byla velice rychlá a doplatily na to čtyřkolkáři spoustou závad, pádů a zranění.

         Zranění se nevyhnulo ani Krupiérovi, který si už ve druhém kole poranil zápěstí a musel skončit. Petr zopakoval své umístění z minula a Mirek kvůli závadě odstoupil. Dařilo se ale našim "třístovkářům". Honza bojoval a jezdil na krásném druhém místě, pak se však začala čtyřkolka hřát, musel zpomalit a pak i na chvíli zastavit. Adam má letos výbornou formu, jezdí výborně a celkově drůhé místo v Bruntálu to jen dokazuje. Výborně letos na novém stroji řádí i Štěpán, což dokázal 4.místem v Juniorech i 300-tovkách.

         Část WINGS teamu byl na tréninkovém offroadovém ježdění na Ukrajině, tak bylo složení posádek našich aut trochu jiné - Zděněk s chotí, Toník s chotí, Radek s chotí a Saša s dcerou. A dařilo se jim výborně.

         Rychlá třať a velké teplo bylo příčinou problémů s chlazením, které míchalo pořadím v závodě aut. Chlazení (na konci i vyteklé tlumiče) trápilo i Broučka, chlapci a děvčata však bojovali a bylo z toho krásné 3.místo.

         Vitarku startoval Radek, jel výborně, využil problémů Bobrů a pevně se usadil na 1.místě. Saša ve výborné jízdě pokračoval, když však Bobři všechny problémy odstranili, neměl šanci jejich tempu stačit a musel jim vedení přenechat. Bylo z toho krásné celkové druhé místo pro Vitarku.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Bruntál

  Výsledky:
  BROUK - 3. místo - SUPER
  VITARA - 2. místo - SUPER
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - nedojel kvůli zranění
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 9. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - 19. místo
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 6. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 2. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 4. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - 4. místo - SUPER

  Pár fotek ve Fotogalerii

 • OffROAD maraton Dobřany - 24 hodin

  Aktuality 2011 - 18.05.2011 20:53

       24-hodinovka je vždy vyjímečná, vždy jiná, vždy napínavá, ... máme ji rádi.

       Poslední roky nám vždycky sprchlo, letos pršelo hodinu ve čtvrtek, když jsme stavěli stan, v neděli hodinu, když jsme balili, no a na závody pršelo trchu víc, to byla průtrž od soboty 20.00 až do něděle do 5.20 ráno. Tolik bláta jsme ještě v Dobřanech nezažili.

       Ale popořádku. V sobotu ráno startovali naši kluci čtyřkolkáři. V Mistrech SP bojoval Krupiér, "zase" to bylo jen 6. místo, už bych ho rád viděl na bedně. V Poháru SP se po delší době objevil Petr a jel si svou jízdu. Mirek ve Veteránech zajel opět 7. místo, kolem té sedmičky se motá už dva roky.

       Ve 300-tovkách se honí naši tři kluci - Honza, Adam a Štěpán. Adam nejlépe odstartoval, hned v prvním kole se ale kutálel, takže hodně ztratil, ale bojoval a dojel za Honzou na 6. místě. Honza zatím na své loňské úspěchy nenavázal a dojel na 5. místě. Výborně bojoval Štěpán, honil se s mnohem staršími a zkušenějšími soupeři, vypadalo to na super výsledek, ale zanesl se mu chladič a musel odstoupit. Škoda.

       Protože naši čtyřkolkáři žádnou bednu nedali, museli se víc snažít auta. A fakt se snažili, sice se opravovalo a byly to dvě bedny.

       Už start na 24-hodinovce je výjimečný - sbíhá se startovní kopec, honem sednout do auta, zakurtovat se a vyrazit na kopec (nezapomenout odbrzdit ruční brzdu - při mém minulém startu jsem se divil, proč je Vitarka tak líná).

         Letos perfektně odstartovala Vitarka a hned od začátku se držela na předních pozicích a dokazovala, že loňský úspěch nebyl náhodný. Po 7 hodinách se povolily matice, co drží tlumič v unibalu, tlumič vyjel ven a tím se "zlomilo" celé kolo - poloosa, spodní čep, brzdová hadice, ...(řídil jsem já). Oprava na trati trvala asi 1,5 hodiny, ale pak zase vše šlapalo jako hodinky. Podobně se nám kolo vylomilo už v minulých letech, ale tentokrát vytekl i olej z diferáku a protože nás pořadatel potáhnul na kurtě asi 15 metrů, tak si toho nikdo nevšiml a tak po čtyrech hodinách jsme museli měnit diferák a byly to další 2,5 hodiny ztráty (zase jsem řídil já). Ještě nám praskla benzínová hadička, jinak nás už nic zásadního nepotkalo a tak jsme mohli jet na bednu. V posledním kole odešel předek (nikoho asi nepřekvapí, že jsem zase řídil já - ale na rozdíl od minulého závodu jsem v tom tentokrát nevinně) a tak jsem do cíle dojížděl jen na zadek, ale na krásném 3. místě.

       Brouček stejně jako loni zůstal poslední na startu, letos to bylo špatné tlačítko Start, takže ho museli kluci roztlačit. Pak už jel super. Problém nastal když začalo pršet, přestaly fungovat stěrače a oprava trvala v depu víc jak hodinu a půl. Jinak drobné závady - přední panhardka, zadní panhardka. Na prvního Kubiho nikdo neměl, ale ostatní Brouk suveréně pojezdil. Gratuluji. Závod to byl divoký, někteří řidiči jedou hlava-nehlava, rudo v očích a tak jak se minulý závod rozčiloval Vořech, tak teď to byl velký Bobr, kdo měl pocit, že mu Brouček poškrábal lak. Sorry.

         V prvních oficiálních výsledcích velkých aut (Brouček) byl u druhého v cíli "divný" čas (tak krátký, že za tutu dobu nešlo zajet kolo), po naší žádostí o prošetření pořadatelé časy jen trochu "zarovnali" (ubrali tam a tam a tam, přidali tam) aby časy vypadali dobře a řekli to je správně a to jsou nové oficiální výsledky. Takže závěr tohoto šetření si udělejte sami.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Dobřany

  Výsledky:
  BROUK - 3. místo - SUPER
  VITARA - 3. místo - SUPER
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 6. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 7. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - 19. místo
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 5. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 6. místo
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 5. místo
  ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - 11. místo

  Pár fotek ve Fotogalerii

  Pěkné fotky jsou i na www.aktualne.cz

  Opět jsme natočili krásné záběry z kabiny, v nejbližších dnech to hodíme na web, tak můžete kouknout na Video

 • OffROAD maraton Sedlčany

  Aktuality 2011 - 22.04.2011 22:03

       Nádherný areál, krásná trať pro diváky, (dnes už) hrbolatá trať pro závodníky.

       Jako první startovaly motorky, takže jsme nemuseli tak brzy vstávat a mohli jsme proto večer dlouho grilovat a diskutovat. Večer ale příjemně nezačal, měli jsme sud, měli jsme kelímky, měli jsme žízeň - neměli jsme kus pípy (nakonec nás zachránili Draci), měli jsme gril, měli jsme maso, měli jsme hlad - neměli jsme horkovzdušku na rozdělání uhlí (zachránili nás KB).

       Na startu čtyřkolek jsem měli opět naše kluky a povzbuzeni úspěchem z minula jsme jim moc drželi palce, navíc Štěpán si chtěl poprvé zkusit celé 3 hodiny mezi dospěláky. Celkem na startu bylo skoro 120 strojů. Závod začal pěkně, kluci odstartovali super (už zaváděčce zlomil Erik šaltr a tak závod začal bez něho). Krupiér se držen na 4 až 8 místě, pak došly síly a byl "jen" 7. Mirek jel své a opět to bylo 8. místo. Ve 300 se opět výborně dařilo Adamovi, tentokrát natankoval a bylo z toho nádherné 3. místo. Honza nestíhal a tak to bylo jen 5. místo. Štěpán jel krásně, po odmávnutí Juniorů byl 5. ale pokračoval dál a třihnul si celé 3 hodiny s dospěláky. Začala se mu přehřívat mašina a tak musel několikrát do depa a tím ztratil 5. místo a byl až 6. I tak super.

       Auta startovaly ed po prvaž pozdě odpoledne a končilo se za tmy. Brouk po velké Toníkově rekonstrukci (Tomáš za volantem) vyrazil a hned po prvním kole musel do depa ze zaseklým plynem. Bylo to jediný problém a tak mohl nahánět soupeře. Na Kubiho dnes nikdo neměl, ale všem ostatním dal pěkně na frak a hrdě si dojel do cíle (už s Jarouškem za volantem) pro super 2. místo.

       Vitarku nebylo třeba po minulém závodě nijak zvlášť opravovat, nám se tady líbí a tak jsme se moc těšili. Saša odstartoval, honil se se soupeři a vypadalo to moc úspěšně. Luban jel jak střela a na jeho velké auto v naší malé kategorii nikdo neměl. V težkém terénu nám to žralo ne 10 na hodinu ale 20 na hodinu a tak jsme střídali a tankovali po 2. hodinách. Já pamalu odkroužil seznamovací kolo za Magmou a pak jsem se splašil, chtěl ho předjet v kopci a ustřihnul zadní poloosu. Museli jsme opravovat víc jak hodinu. Po hodině na trati se zase ozval škaredý zvuk, kouknul jsem pod auto a objevil povolenou přední poloosu (chyběly 2 šrouby ze 3). Saša (právě v rehabilitačním cyklu) s Erikem pěšky přiběhli přes celý areál se štrouby, opravili to a já dojel do depa k dotažení. Poloosa ale byla poškozena, protože jsem už nebyl schopen vyjet kopec a musel jsem znova do depa. Po výměně poloosy už to zase jelo jak z praku. Protože soupeři měli také spoustu závad a některým už došli i náhradní díly, dojeli jsme nakonec na krásném 3. místě.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Sedlčany

  Výsledky:
  BROUK - 2. místo - SUPER
  VITARA - 3. místo - SUPER
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 7. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 8. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 5. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 3. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 5. místo
  ŠTĚPÁN - QUAD POHÁR 300 - 6. místo - SUPER

  Pár fotek ve Fotogalerii

  Video z kabiny Brouka Video

 • OffROAD maraton Šternberk

  Aktuality 2011 - 10.04.2011 21:05

       Návrat po roce na krásnou přírodní trať ve Šternberku.

       Ve Šternberku jsme se letos dočkali několik překvapení, ale taky spoustu smůly pro WINGS team. Letos se po letech bláta poprvé (v tomto termínu) prášilo a sluníčko příjemně svítilo, pak sice padlo pár kapek, ale takový příjemný Šternberk ještě asi nebyl.

       Hned brzy z rána se vydali na 2 hodiny na trať čtyřkolkáři. Protože máme v týmu dobré čtyřkolkáře, vždy je čemu fandit, protože všichni mají na to být na bedně. Letos se prvně na "dospělou" trať postavil i Štepán ve své katagorii starších juniorů a dokázal že poslední úspěchy nebyly náhodné. Jel poprvé i na své "dospělé" čtyřkolce a bylo s toho fantastické 2 místo. Gratulujeme! Lukáš Krupiér v QUAD SP se rozjížděl pomalu, po startu se propadal a chvílemi byl až 10, na konci hodně zrychlil a bylo z toho pěkné 6. místo. Erik, i když nejezdí za nás, tak mu stále fandíme a když jezdil kolem 3. místa tak bylo na co koukat. Pak ho smůla posunula až na 9. místo. Mirek (Quad VET) se po nepříjemném zranění páteře opět vrátil mezi veterány a myslím, že jeho 8. místo bylo jen z opatrnosti a věřím, že i on letos zaútočí na badnu. V kategorii QUAD 300 se pravidelně honí Adam s Honzou. Adam jel tentokrát lépe, na Honzovi byly znát kila navíc (a žádná fyzička). Adam měl krásně rozjetý závod, držel si pohodlně 3. místo, občas se přiblížil i k 2. místu. Ke konci zariskoval a netankoval, aby neztratil pozici, smolně mu těsně před koncem došel benzín a bylo z toho "jen" 4. místo. I tak velká gratulace! Honza si jel svoje a i díky smůle Adama získal pěkné 3. místo.

       Po motorkách, kde nemáme zástupce se na start postavili Auta. My jsme na Vitarce udělali přes zimu jen kompletní kontrolu, generálku motoru a přetřeli šrámy. Toník měl na Broukovi práce mnohem víc, makal na něm celou zimu, Marcelka natírala šrámy a na startu obě auta vypadala skvěle.

       Brouk jel dobře, šoféroval Jarda a se soupeři se nemazlil. Pak se opět ozvala převodovka a spojka, stejně jako v několika závodech v loni a Jarda musel zpomalit. Konec Brouka ale přinesla smůla, když prasknul řemen serva a zničila se i řemenice, vrtule a to již nebylo možno na místě opravit. Vitaru jsem startoval já, využil jsem zaváhání soupeřů a jejich drobné problémy a od třetího kola jezdil na prvním místě. Jelo se mi super, auto jelo jak hodinky, chtil jsem sice párktát šutr, ale jinak super. Saša pokračoval ve výborné jízdě, podle disku usuzuji, že taky chytil nějaký šutr, kroužil spolehlivě a my se blížili našemu přání bedny. Na druhého jsme měli náskok skoro kolo, na další už dvě kola. A opet smůla. Asi 20 minut před koncem nám praskl čep řízení, sice ho Radek s Erikem opravili, Saša dojel do cíle, ale bylo z toho už "jen" 4. místo. Škoda.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Šternberk

  Výsledky:
  BROUK - 7. místo
  VITARA - 4. místo
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 6. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 8. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 3. místo - SUPER
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 4. místo - SUPER
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 2. místo - SUPER

  Pár fotek ve Fotogalerii

 • Brožura WINGS team 2011

  Aktuality 2011 - 29.12.2010 19:46

 • Sezóna 2011

  Aktuality 2011 - 26.12.2010 22:07

  OffROAD Maraton 2011

  26. 3. VALTR OffROAD Maraton - Šternberk (Mohelnice)
  16. 4. Macík OffROAD Maraton - Sedlčany
  14. 5. 24hours OffROAD Maraton - Dobřany
  11. 6. VITAMINÁTOR OffROAD Maraton - Sosnová
  27. 8. D-Perfekt OffROAD Maraton - Horažďovice
  17. 9. WINGS OffROAD Maraton - Ostrava
  15.10. Journeyman OffROAD Maraton - Ústí nad Labem
  12.11. GALAXY4BIKE Final OffROAD Maraton - Milovice

  WINGS team 2011

  Auta speciál do 2000ccm
       144 - Vitara
       146 - Trabi
  Auta speciál nad 2000ccm
       244 - Brouček

  Mistr QUAD SP
       222 - Lukáš Kroupa
  Mistr QUAD Vet
       545 - Pavel Režný
       546 - Mirek Kroupa
  Pohár QUAD do 300ccm
       346 - Honza Režný
       24 - Adam Šabata
  Pohár QUAD SP
       347 - Petr Kroupa
  Quad JUNIOR st.
       123 - Štěpán URBANCZYK

 • PF 2011

  Aktuality 2011 - 18.12.2010 19:55

Kalendář:

Srpen 2022
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 
[Všechny závody][Velký kalendář]

Náhodná fotkaPřihlásit se

Created by Bonfire - 2006. Powered by LDU 802