Aktuality 2016   
2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005
 • Splněný sen

  Aktuality 2010 - 15.11.2010 20:42

  MISTŘI - Auta do 2000ccm

  Saša, Pavel, Radek, Lada, Pavlína, Jana, Honza, Adam  VÍCEMISTR - QUAD Pohár 300ccm

  Honza  3.místo - QUAD Pohár 300ccm

  Adam  Celkové výsledky (8 závodů)
            BROUK - 5. místo (17 účastníků)
            VITARA - 1. místo (18 účastníků)
            TRABÍK - 13. místo (18 účastníků)
            LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 5. místo (43 účastníků)
            MIREK - QUAD MISTR vet. - 8.místo (16 účastníků)
            PAVEL - QUAD MISTR vet. - 14. místo (16 účastníků)
            PETR - QUAD POHÁR SP - 32. místo (85 účastníků)
            HONZA - QUAD POHÁR 300 - 2. místo (28 účastníků)
            ADAM - QUAD POHÁR 300 - 3. místo (28 účastníků)
            ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 5. místo (40 účastníků)

  Podrobné výsledky jednotlivých jezdců jsou na VÝSLEDKY 2010

 • OffROAD maraton Milovice

  Aktuality 2010 - 14.11.2010 21:08

       Tak máme za sebou poslední závod a vyhlášení Mistrů. Minulé roky bylo rozhodnuto, ale letos ještě většina z nás měla o co bojovat, Vitarka o titul. Ale popořádku.

        Už po příjezdu v pátek v 15 jsme začali s KB „slavit“. Oni už byli Mistři a my se na to chystali. Ve dvě ráno už nebylo čím slavit a tak jsme šli nabírat sílu na zítra.

       Kluci čtyřkolkáři se ještě mohli se porvat o bednu. Krupiér už neměl šanci na bednu v celkovém hodnocení a tak si jel svou jízdu. Honza potřeboval porazit kluky z Access teamu a to se mu podařilo a vybojoval titul Vicemistra v kategorii 300. Teoretickou šanci na bednu měl Adam, i když jsme nikdo moc nevěřili. Jel perfektně, pak však musel do depa kvůli problému s chráničem a vypadalo to že o bednu přijde. Bojoval dál, překvapil všechny, možná i sebe a nakonec to vyšlo a obsadil celkové 3. místo.

        V poledne startoval Štěpán a protože nejel v sezóně všechny závody, nemohl už pomýšlet na bednu. Bednu ale dal v závodě a dokázal, že za rok dospěl a můžeme se těšit na jeho boje příští rok mezi velkými kluky.

        Odpoledne stály na startu auta. Ve velkých už bylo rozhodnuto (KB v Ostravě již získalo titul) a proto se bojovalo jen o Milovickou bednu. Brouček, perfektně přichystaný Toníkem, jel dobře, zabrzdil ho defekt a tak to bylo „jen“ 3. místo. V malých autech měla Vitarka a Draci stejně bodů, třetí Luban už měl jen teoretickou možnost být mistr (muselo by startovat 12 aut, což nebylo, on vyhrát a Draci a my nebodovat).

        Drama začalo už na startu, kde nás Draci blokovali a sami na to doplatili, protože narazili do sloupu a zničili spojovačku a my do nich narazili. Draci museli opravovat a ztratili kolo. Závod jsem rozjížděl já, jelo se dobře, jen jsem se bál neudělat chybu a rozbít auto. Během závodu nás zajímali jen Draci, ostatní soupeři ne. Většinou jedeme poslední závod bez střídání, protože se jede jen 4 hodiny, teď jsem museli do depa dolít olej, protože motor už má po sezóně dost. Saša mě vystřídal a my jsme mu kolo co kolo psali kolik má náskok před Drakama, aby se krotil a nezávodil s ostatníma a jen si udržoval náskok. Když poslední dvě kola Draci zůstali stát na trati bylo vyhráno. Saša je v posledním kole zavázal na kurtu a symbolicky si je dovezl za námi do cíle.

        Vitarka je MISTR a paradoxní je, že mu k tomu pomohlo i to, že Drakům došel benzín, stejně jako Vitarce vloni. Boj s Drakama a taky s Bobrama byl nerovný, protože našich 90 koní a jejich 220, respektivě 180 je nesrovnatelný. Na naší straně bylo štěstí, ale i spolehlivost Vitarky, kterou spolu s Radkem po každém závodě rozebereme a zkontrolujeme.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Milovice

  Výsledky:
  BROUK - 3. místo - SUPER
  VITARA - 2. místo - SUPER
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 5. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 4. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 7. místo
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 3. místo - SUPER

  Fotky ve Fotogalerie

  Záznam ze závodů VIDEO

 • WINGS OffROAD maraton Ostrava

  Aktuality 2010 - 06.10.2010 21:07

       Dovolil bych si říct, že svátek pro WINGS team - pořádání závodů v Ostravě pod naší patronací, se povedl a proto velký dík všem pomocníků.

       Přípravy trvaly asi 2 měsíce, už jsme neměli problém s chystáním tratě, kolíků, mlíka, cedulek apod. To už za ty roky známe, máme a umíme. Největší drbačka byla jako obvykle s pístama a hlavně s medajlema. Sehnat a vyčistit 60 řeťezů byl fakt problém.

       Trať by se nám líbila delší, ale Vřesindská strž nám víc neumožnuje, tak alespoň jsme se snažili ji udělat co nejvíc rozmanitou, pro pořádný offrouďáky. Areál je díky "akcím" Tatrovek totálně zničený, problémy s loukou, spousty drátů, betonů, délka, ... no nevím jestli zde bude nějaký příští závod.

       Ale otočme list. Už v pátek jsme ve WINGS stanu slavili úspěšnou organizaci a skončili v neděli ráno. Mezitím byly i drobné neúspěchy a smůla. Otázka je, co jsou to neúspěchy, nějaký rok zpátky byl úspěch sedmé ale i desáté místo. Dnes je páté či šesté místo skoro neúspěch.

       Ráno odstartovaly čtyřkolky, kde perfektně zajel Adam, který po několika šestých tentokrát zajel krásné 4. místo. Honza po noci na Stodolní nejel nic moc a byl pátý. Krupiér jel své obvyklé šesté a rádi bychom ho už viděli na bedně.

       Motorky v týmu nemáme, takže jsme se těšili na odpoledne na Štěpána v juniorech. Teď se mu tak jako minule nezadařilo, snad dostane na další sezónu lepší mašinu, a tak to bylo jen krásné 5. místo.

       V autech to bylo obrovské překvapení Trabika (za volantem Peťa se střídal s Radkem), kdy na začátku rozbil předek, pak na trati nechal jeden tlumič a když dojel na super 4. místě, tak nikdo nevěřil. Gratuluji. Vitarka jezdila taky super, Saša to rozjel a pak Radek udržoval první pozici, když odešel diferák. A protože (nevím proč) zůstal náhradní v garáži tak jsme skončili. Brouk se moc nevyznamenal, po 100 metrech spojka nezabírala a musel do depa. Tam stál víc jak polovinu závodu, a když ho kluci nakládali na vozík, tak spojka zase nějak fungovala a tak se vrátili na trať a jezdili si už jen tak pro radost.

       Jak projelo poslední auto cílem začal nádherný ohňostroj a zakončil tak krásný sportovní den.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Ostrava

  Výsledky:
  BROUK - 7. místo
  VITARA - 5. místo
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - 4. místo - SUPER
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 6. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 5. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 4. místo - SUPER
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 5. místo

  Fotky v Fotogalerii

 • OffROAD maraton Ústí nad Labem

  Aktuality 2010 - 05.10.2010 21:18

         Nová trať, příjemné prostředí, velké depo, hluboká bažina, spousta závad, na 12-hodinovku krátká, ....

         V sobotu ráno startovaly auta a než dojely do cíle potěšil nás Štěpán, protože svou skvělou stíhací jízdou si vyjel suprovní 2. místo v kategorii Quad Junior Mladší. Gratulujeme.

         Vitarka starovala na letních gumách a když nás na začátku soupeři zbrzdili, nebyla schopna vyjet na mokrou mez. Jinak jela skvěle. Saša startoval první a proto měl taky čest jako první se utopit v bažině. Musel se pak z posledního místa probíjet až na 2 místo. Radek to vylepšil, když využil problémy soupeřů a předával mi na 1. místě. Pak se rozjel starý Bobr team s novým autem, neměli jsme šanci a dál jezdili za ním. Poslední střídání jsem jel jako spolujezdec Sašovi a začaly problémy. Nejprve se zlomilo rameno na převodce řízení a když odešly tlumiče, tak se jeden vytrhnul a byl konec.

         Brouček měl problémy na začátku, když se Toník trefil do stromu a oděšla převodka, propadl se na poslední místo. Pak se utopil Tomáš v bažině a až ho vytáhli (krásně popsáno v Ondrovém článku na webu), začala stíhací jízda. Jaromír si to zase užíval a jel svou jízdu. Pak už fungovalo a Brouček se krásnou jízdou probojoval na super 2. místo.

         Neděle patřila motorkám a čtyřkolkám a i neděle byla pro Wings úspěšná. Mezi Mistry bojoval o bednu Krupiér, ale po srážce s větví se propadl až na pěkné 8 místo, ale mohlo být líp. Mezi "třístovkama" bojoval skvěle Honza a i když taky trefil větev, bylo z toho super 3. místo. Ve stejné kubatuře bojoval i Adam a bylo z toho opět pěkné 6. místo. Jen pro připomenutí, čtyřkolky jely svůj nejdelší 4-hodinový závod a tak klukům patří velký obdiv.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Ústí

  Výsledky:
  BROUK - 2. místo - SUPER
  VITARA - 4. místo
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 8. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 3. místo - SUPER
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 6. místo
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 2. místo - SUPER

  Fotky ze závodů FOTOGALERIE

  Video z auta a čtyřkolky VIDEO

 • OffROAD maraton Horažďovice 2010

  Aktuality 2010 - 05.09.2010 21:19

         Krásný závod poznamenaný problémy s časomírou (smutné, o první místo se muselo losovat) a nesmyslným dohadování o tom, zda kontak s malými litry byl úmyslný nebo ne.

         Po prázdninách jsme se moc těšili na závody. Den začali čtyřkolkáři, Luky Krupiér jel na půjčené čtyřkolce a jel dobře a dojel na krásném 6. místě. Mirek si jel svou stabilní krásnou jízdu, dojel "až" 7, ale celkově se drží. Adam na narychlo opraveným stroji jel výborně, pak stroj zlobil a klesl na 6. místo.

         Po dlouhé době jel náš nejmladší reprezentat Štěpán a nezklamal, bojoval se silnějšími stroji a dojel nejlépe z našich čtyřkolkářů na krásném 5. místě.

         Závod aut poznamenal brod, postupně se tam utopily téměř všichni a tahat je musel traktor, dvě auta tam skončily úplně. Brouček problémy v závodě neměl (po závodě ho tam utopil Tomáš ), Vitarka měla problémy v blátě za brodem a ztratila tam minimálně 3 kola. Během závodu Brouček musel opravovat přední nápravu a tak ztratil a i když jezdil nejlepší časy, tak zkončil "až" třetí. Závod si zvlášť hodně užíval Jaromír, podle skoků na lavicích. Vitarka opustila druhé místo, protože opravovala taky, povolily šrouby na zadní nápravě a pak se ještě musela měnit v brodu utopený alternátor. Jinak jezdila pěkně a bylo z toho taky "jen" 3. místo

         Dovolte ještě malou poznámku k "úmyslnému" strkání do malých autíček (čtyřkolek s volantem a rámem). Pokud budu chtít někoho schválně strkat, tak někoho, kdo jezdí v mé kategorii a ne nějaké auto jezdící v úplně jiné kategorii a mě vůbec nezajímá. A můžu říct, že v každém závodě do někoho strčím, ale to proto, že nedobrzdím nebo ho nevidím. Ti malí si však musí uvědomit, že když mě v zatáčce zavřou, tak to nemůžu na místě zabrzdit a vlítnu do nich, stejně jako když přiletí zezadu, tak je nevidím a netuším, že je mám po boku.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Horažďovice

  Výsledky:
  BROUK - 3. místo - SUPER
  VITARA - 3. místo - SUPER
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 6. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 7. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - nestartoval
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 6. místo
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 5. místo


  Pár fotek FOTOGALERIE

 • Hendikemp 2010

  Aktuality 2010 - 05.09.2010 21:18

         WINGS team se letos opět zúčastnil akce Hendikemp, který pořádají čeští a slovenští "vozíčkáři". Tradičně se koná o prázdninách ve vojenském prostoru Záhorie u Senice, který je pro svůj nádherný písek vyhledáván závodními týmy, které zde trénují na Dakar či podobné závody.

         Letos jsme zde opět vozili ve Vitarce a na čtyřkolkách spoustu úžasných lidí, kteří bojují se svým hendikepem. Spolu s námi je vozili kluci z Letka racing teamu (Tomáš Tomeček), Czech Dakar teamu a kluci z Land Rover klubu. Některé stroje utrpěly větší či menší šrámy, ale jedinou boudu" jsem zase hodil já.

         Užili jsme si spoustu zábavy, naši hostitelé dále připtavili spoustu dalších zážitků, soutěží a akci. Už se těšíme na příští rok.

  Fotky zde nachystám zanedlouho.

  Pavel

 • Velký úklid - "... a zahrada Vám poděkuje ..."

  Aktuality 2010 - 11.07.2010 20:45

       Známé rčení z nadpisu je součástí Toníkového loga a Tomáš ho rád používá, kdykoliv přiveze k Toníkovi na zahradu další "vrak".

       Od doby, co se začal stavět Brouk, přibylo těch vraků Toníkovi na zahradě spousta - stará kára Peppeho, stará kára z Patrola (koupeného na náhradní díly), rám podvozku z Rovera, rám podvozku Patrola, zbytek motoru z Audiny (používá se v Broukovi), motor a převodovka z BMW (měl se používat v Broukovi), asi 10 starých disků a pneumatik, dvě nápravy, převodovka a další drobný šrot.

       A tak jsme uklízeli, aby nám ta zahrada opravdu poděkovala. Část šla na zahradu k Jaromírovi, něco do sběru, něco do kontejneru a použitelné díly se uklidily do dílny.

  Pavel

 • OffROAD maraton Přerov

  Aktuality 2010 - 06.07.2010 21:29

  Smůla se nám lepí na kola

       Protože jsem reprezentoval WINGS team na akci v Ostravě, nemohl jsem s klukama bojovat o vavříny. Proto nemám ani fotky a info o závodě mám jen kusé.

       Jak už nadpis předeslal, nebylo to podle našeho přání. Nejprve jely čtyřkolky a už tam to začalo. Krupiér rozpáral motor na nějakém roxoru, co koukal ze země. Adam po kolizi skončil v sanitce. Honza šel nosem napřed a za ním stroj, trochu pochoumal plasty a ohnul řídítka, ale s bolestí dojel. Petr bojoval, ale ne podle svých představ. Jediný Mirek jel v pohodě a zajel skvěle.

       Auta na tom nebyla o nic lépe. Vitarka jela krásně, Radek bojoval o další příděl bodů, ale zadřené ložisko na předním kole bylo proti. Jaromír si poprvé užíval za volantem Broučka, ale v tlačenici dostal takovou ránu ze zadu, že celá zadní náprava odmítla šmatlat dál.

       Nezbývá než doufat, že to v Horažďovicích bude lepší.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Přerov

  Výsledky:
  BROUK - 8. místo
  VITARA - 4. místo
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 14. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 5. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - 29. místo
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 7. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 10. místo
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - nestartoval

  Fotky namám, protože jsem tam nebyl a nikdo mi nic nenafotil.

 • OffROAD maraton Dobřany - 24 hodin

  Aktuality 2010 - 27.05.2010 20:43

  Největší historický úspěch Virarky

       24-hodinovka je sice teprve třetí závod sezóny, ale je vyjímečný svou délkou, atmosférou, trojnásobnými body. Mám ji rád. Poprvé jsem se jako divák zúčastnil v roce 2002 a už tehdy mě okouzlila.

       Letos se jel už 13 ročník a číslo 13 já rád. Byla to velká premiéra Brouka a super úspěch Vitarky (a proto o našich čtyřkolkářích jen stručně).

       Luky Krupiér bojoval a protože měl malou "přestávku", dojel až 12, celkově si ale dál vede pěkně. Honzovi prvních patnáct minut haprovala elektrika, voda v brodech zatekla do karburátoru a po propadu až na konec starovního pole se probojoval na super 4. místo. Adam se v blátě držel skvěle a 6. místo je krásné.

       Brouček je krásné auto, na kterém Tomáš, Toník a Petr makali poslední dny od nevidim až do už zase vidím - mnozí nevěřili, že ho dokončí a nakonec to bylo super 5 místo. V půl druhé ráno se ve stodole došroubovaly poslední šroubky, v sedum už byl na cestě do Dobřan a nálepky se lepily až tam. Foto ze stavby Brouk 2010 Dětské nemoci si musí projít všichni a nevyhly se ani Broučku. Nejdřív to byl problém s benzínovým čerpadlem (3 kusy), pak rozpadlý diferák, celkem víc jak tři hodiny v depu. Řidiči Tomáš, Toník, Petr a Erik a svými spolujezdci Radkem, Honzou, Evou, Míšou a Krupiérem si to užívali. Zakončení bláznivýma čtyřma hodinama Tomáše s Míšou vyvrcholil den defektů a radosti z dobře odvedené práce.

       To nejlepší nakonec. Vitarka už stála na startu 24-hodinovky několikrát a vždy ji nějaká "banalita" zastavila a odstupovali jsme z 2 či 3. místa. Samurajek i Pepe už v cíli byl a tak jsme byli se Sašou a Radkem rozhodnuti Vitarku dotáhnout do cíle třeba na zádech. Saša seběhl s kopce jak Bold a na kopci byl první malý. Pak jsme se střídali pravidelně co dvě hodiny, dolívali benzín a občas olej a fakt jsme celých 24 hodin nic neopravovali (2 defekty nepočítám, to je spotřebka). Na internetu jsme sledovali, jak se honíme chvíli na špici, chvíli druzí a třetí. Saša, Radek a já za volantem a naši spolujezdci Lada, Pavluš, Jana a Marcela (bála se, že ji vysypu do kaluže) jsme si to fakt užívali. Poslední dvě hodinky sice KB "vyhrožovalo", že nás ještě předjede, ale dojel jsem to s Radkem "rychlou" ale "údržbovou" jízdou. Druhé místo pro nás bylo kouzelné výtězství.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Dobřany

  Výsledky:
  BROUK - 5. místo - premiéra
  VITARA - 2. místo
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 12. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 8. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - nestartoval
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 4. místo
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 6. místo
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - nestartoval


  Pár fotek FOTOGALERIE

 • OffROAD maraton Sedlčany

  Aktuality 2010 - 21.04.2010 21:04

       Čtyřkolkáři jeli super, opět dali bednu, Vitarku z bedny sundala součástka za 1 Kč.

       Tentokrát na bedně Krupiéra vystřídal Honza. Jel skvěle a jeho 3. místo mezi čtyřmi profesionálními čtyřkolkami týmu Access je opravdu SUPER. Ve stejné kategorii jel skvěle i Adam, dokonce první kola jezdil před Honzou, pak se mu přidřel nový motor a musel do depa. Motor vychladl, Adam se vrátil na trať, dohnat ztrátu však již nemohl.

       Mezi mistry Krupiér odstaroval mezi prvními, v šestém kole však ztratil 20 s, protože neštnastně upadl závodník před ním a došlo ke srážce a propadl se až na 18 místo. Ve třetí hodině, kdy všichni jeli pomaleji kvůli únavě, on zajížděl své nejlepší časy a probil se na krásné 7. místo.

       Mirek jel svou stabilní jízdu a zopakoval pěkné 7. místo z Mohelnice. Musí teď reprezentovat veterány sám, protože já se teď chvíli budu věnovat jen autům.

       Jediným zástupcem WINGS aut byla opět Vitarka a ostudu určitě neudělala. Její skvělou jízdu zastavilo až kabelové očko za 1 Kč. Startoval jsem já, škoda že se nemůžu pochválit sám, protože start se mi fak povedl, předjel jsem 2 velké a všechny tři malé. První kola jem jezdil na špici pak jsem sice přenechal místo Drakům, ale Jimmyky jsem si držel další kola za zády. Pak Vitarka začala tarokovat a ztrácet výkon a já musel přečasně do depa. Hledali jsme závadu, Saša udělal vždy kolečko a hledalo se dál. Nakonec jsme ji našli - zlomené očko a upadlý kabel od altíku a proto na baterce jen 11,2V. Saša pak letěl jako já vloni a fak si to užíval. Na víc jak bramborovou medaili to už nebylo. Příště v Dobřanech bych ale to 4. bral rád.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Sedlčany

  Výsledky:
  BROUK - nestartoval
  VITARA - 4. místo
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 7. místo
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 7. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - nestartoval
  PETR - QUAD POHÁR SP - 20. místo
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 3. místo - SUPER
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 10. místo
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - nestartoval

  Pár fotek FOTOGALERIE

 • OffROAD maraton MOHELNICE

  Aktuality 2010 - 04.04.2010 21:24

       Tak už nám to začalo a úspěšně. První závod letošního OffROAD maratonu máme za sebou a tým rozšířený o kamarády má co slavit.

       Jako první vyjely na trať čtyřkolky a největší radost nám udělal Luky svým 3. místem. Honza taky zabojoval a chybělo maličko aby taky stál na bedně. Mezi důchodci jezdil pěkně Mirek a "na záda jsem mu dýchal" já. Mirek doufám bude lepší a lepší, já jsem jel jen derniéru Gladiátora. Adam zajel dobře a myslím si, že příště to bude lepší umístění.

       Pak jely Motorky, tady zastoupení nemáme.

       Mezi juniory bojoval výborně Štěpán, jezdil na bednu, ale technická závada ho v posledních kolech posunula až na 7. místo. Škoda, příště snad bude víc štěstí.

       Odpoledne se na start postavilo "jen" 12 aut. Startoval Saša s Janou, krásně se honil na předních místech, zvlášť jeho předjíždění ve sjezdech byla paráda. Pak odešly tlumiče a musel zpomalit. Po mém střídání jsme s Radkem dál naháněli soupeře, ale zastavila nás vadná poloosa. Protože už byly karty rozdány, zaparkovali jsme auto v depu a koukali na zbytek závodů. "Historie se neptá" a my si večer s radostí převzali pohár za 3. místo.

  Pavel

  Další podrobnosti OFFROADMARATON - Mohelnice

  Výsledky:
  BROUK - nestartoval
  VITARA - 3. místo
  SAMÍK - nestartoval
  TRABÍK - nestartoval
  LUKY Krupier - QUAD MISTR SP - 3. místo - SUPER
  MIREK - QUAD MISTR vet. - 7. místo
  PAVEL - QUAD MISTR vet. - 8. místo
  PETR - QUAD POHÁR SP - 10. místo
  HONZA - QUAD POHÁR 300 - 4. místo - SUPER
  ADAM - QUAD POHÁR 300 - 6. místo
  LUKÁŠ - QUAD junior ST - nestartoval
  ŠTĚPÁN - QUAD junior ML - 7. místo

  Pár fotek FOTOGALERIE

 • WINGS team odstartoval sezónu

  Aktuality 2010 - 20.03.2010 19:13

       Sezónu odstartoval Honza místním závodem v Orlové, kde Enduro tým Orlová přichystalo první letošní závody. Na startu bylo jen 10 čtyřkolek, ale motorek se sjelo asi 60 a protože se vydařilo počasí, byl to pěkný víkend.

       Honza jel na své zbrusu nové čtyřkolce Access 300 a jel výborně. Závod byl vypsán na 60 minut a Honza jezdil 3. nejrychlejší časy. Smůla v prním kole (uvolnil se šroub zemnícího kabelu a museli jsme 10 minut opravovat) ho tak stala bednu.

       Gratuluji. Jen tak dál.

  Pavel

 • Sezóna 2010

  Aktuality 2010 - 07.03.2010 20:02

  OffROAD Maraton 2010

  27. 3. KM Racing OffROAD Maraton Mohelnice
  17. 4. Macík OffROAD Maraton Sedlčany
  22. 5. 24hours OffROAD Maraton Dobřany
  19. 6. OffROAD Maraton Přerov
  28. 8. SIKO OffROAD Maraton Horažďovice
  18. 9. Journeyman OffROAD Maraton Teplice
  16.10. WINGS OffROAD Maraton Ostrava
  13.11. GALAXY4BIKE Final OffROAD Maraton Milovice

  WINGS team

  Auta speciál do 2000ccm
       144 - Vitara
       145 - Samurai
       146 - Trabi
  Auta speciál nad 2000ccm
       244 - Brouček

  Mistr QUAD SP
       222 - Lukáš Kroupa
  Mistr QUAD Vet
       544 - Toník Lesák
       545 - Pavel Režný
       546 - Mirek Kroupa
  Pohár QUAD do 300ccm
       346 - Honza Režný
  Quad JUNIOR st.
       24 - Adam Šabata
       14 - Lukáš Bumbala
  Quad JUNIOR ml.
       123 - Štěpán URBANCZYK

 • PF 2010

  Aktuality 2010 - 25.12.2009 20:17

      Přeji všem členům WINGS teamu a jeho příznivcům, kouzelný rok 2010, ať se splní všechny sny a přání.

                         Pavel


Kalendář:

Srpen 2022
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 
[Všechny závody][Velký kalendář]

Náhodná fotkaPřihlásit se

Created by Bonfire - 2006. Powered by LDU 802